Skip to content Skip to footer
0 items - $0.00 0

Služby

Záruka vysokej kvality

Autoservis

Ponúkame kompletný servis osobných motorových vozidiel a úžitkových vozidiel do 3,5 tony všetkých značiek od diagnostiky cez kontroly dielov či svetlometov, až po opravy komponentov.

Opravy

Ak vám automobil nejde tak, ako by ste si predstavovali, alebo sa na ňom objavila akákoľvek porucha, zverte ho do rúk nám!

Diagnostika

V súčasnej dobe sú automobily stále viac vybavované elektronickými riadiacimi jednotkami, ktoré majú na starosti nielen riadenie motora, ale aj celú radu ďalších funkcií. Preto je často obtiažne identifikovať skutočnú závadu. Postaráme sa o kompletnú diagnostiku motorov a ostatných systémov všetkých značiek.
Nezabúdajte na pravideľnosť

Servisné prehliadky

Výmena oleja a olejového filtra

Nulovanie servisného intervalu

Doplnenie potrebných kvapalín

Ekologická likvidácia starého oleja

SERVIS

Výmena motorového oleja a filtra, výmena oleja v prevodovke a diferenciáli, výmena servooleja

hlava valcov, rozvody, piestne krúžky, výmena tesnenia pod hlavu, a iné

oprava kabeláže, kódovanie riadiacich jednotiek, kalibrácia snímačov, a iné

Výmena spojky, dvojhmotného zotrvačníka, prevodovka, plynový pedál ,…

Tlmiče, čapy, kontrola,  oprava a výmena brzdovej sústavy, brzdy – brzdové platničky, brzdové kotúče, ramená, čapy, silentbloky, pružina tlmiča, uloženia tlmiča, opravy a výmena výfukov, pletencov a výfukového potrubia, DPF, katalizator, …

Kontrola, renovácia a prípadné nastavenie správnosti funkcie a intenzity svetlometov. Správne nastavené svetlomety dostatočne osvetľujú vozovku, neoslňujú protiidúce automobily a zvyšujú tak bezpečnosť premávky.

Oprava a lepenie skiel

  • Montáž ťažných zariadení
  • Autoelektrikárske práce
  • Výmena častí karosérie
  • Čistenie vozidla
  • Príprava vozidla na STK+EK

Ponúkame aj komplexné asistenčné služby od prvotnej konzultácie opravy, možnosť prevzatia a odovzdania vozidla u zákazníka, prípadné  prevzatia auta z miesta nehody našou odťahovou službou, zabezpečenie náhradného vozidla až po asistenciu v komunikácií s poisťovňou.

Záruka vysokej kvality

Pneuservis

Venujeme sa nie len sezónnemu prezutiu, ale kompletnej starostlivosti o pneumatiky. Od kontroly, až po geometriu. Používame najnovšie a najmodernejšie prístroje.

Pneumatiky a disky

Spolupracujeme len s tými najlepšími dodávateľmi. V ponuke máme širokú ponuku kvalitných pneumatík a diskov, ktoré si u nás môžete zakúpiť. S vhodných výberom vám radi pomôžu naši špecialisti.

Prezutie

Pripravte sa na sezónu včas! Sme pripravení vám čím skôr vyjsť v ústrety hlavne pri prezutí zimných pneumatík. Prezujeme, skontrolujeme, vyvážime, skontrolujeme tlak a hĺbku dezénu, dokonca vám ich uskladníme.

GEOMETRIA

Geometria kolies, čiže systém zavesenia kolies, je jedným z najdôležitejších prvkov na vozidle. Je preto nevyhnutnou súčasťou pravidelnej údržby vozidla aspoň 1x ročne.

Zbiehavosť prednej a zadnej nápravy predlžujete životnosť pneumatík a celého podvozku vášho auta. Geometria je vlastne nastavenie presného sklonu všetkých štyroch kolies auta. Pri nastavení geometrie sa nastavuje odklon a zbiehavosť všetkých kolies, aby sa po vozovke odvaľovali kolmo a ich pozdĺžne osi zvierali symetrický uhol.

Všetko musí byť vyrovavné. Zabezpečíme vám aj nastavenie odklonu prednej a zadnej nápravy.

Plnenie a servis

Klimatizácie

Vďaka tomu, že vám klimatizáciu vyčistíme a vydezinfikujeme s generátorom ozónu O3, zničíme 99% vírusov, baktérií i plesní. Ozón dokonca neutralizuje zvieracie či cigaretové pachy vo vašom vozidle. Odporúčame to opakovať aspoň raz za rok.

Ozón O3 je lepší ako bežné prípravky

Bežne dostupné prípravky obsahujúce chlór alebo alkohol treba nanášať vo forme gélu alebo tekutiny na miesta, ktoré chcete vyčistiť. Táto forma dezinfekcie je nepraktická, pretože prípravky nepreniknú všade tam kde potrebujete a ich účinky sú minimálne. Ozón O3 sa dostane aj do najmenšej štrbinky a po vyčistení sa premení na kyslík a čerstvú vôňu.

Ponúkame

- odsatie starého oleja a zbytku chladiva- vákuovanie systému- podtlakový test tesnosti- naplnenie systému novým olejom, kontrastnou UV látkou a chladiacim médiom- test tlaku a funkcie klimatizácie
Adresa

Tofe, s.r.o.
Dolné Trhovište 247
920 61 Dolné Trhovište

Firemné údaje

IČO: 34152130
DIČ: 2020956949
IČ DPH: SK2020956949

Kontaktné informácie

+421 915 113 092
+421 903 838 208
tofe.dt@gmail.com

Otváracie hodiny

PO – PIA: podľa objednávok
SO – NE: zatvorené

Ochrana súkromia

Powered by DIZAJNIKA s.r.o. © Všetky práva vyhradené